if ( function_exists('yoast_breadcrumb') ) { yoast_breadcrumb(' '); } SPA Płock – KAMELEO BEAUTY & SPA – kosmetyka, masaże, sauna, łaźnia…Walentynki Płock w CAMELEO Beauty & SPA

Floating – NOWOŚĆ

 

Floating to unoszenie się na powierzchni „wody” w specjalnie do tego celu przeznaczonej kapsule. Woda w kapsule to wysoko nasycony roztwór siarczanu magnezu (soli EPSOM) o temperaturze ok 35⁰C. i głębokości około 25 cm.

Kapsuła floatingowa, kapsuła odpływowa, kapsuła sensoryczna, kapsuła deprywacyjna – to określenia nowoczesnego urządzenia wypełnionego roztworem wody oraz solą EPSOM, w którym można uzyskać stan najgłębszego relaksu.

Kapsuła jest zaciemniona oraz wyciszona, co umożliwia odcięcie się od wszelkich bodźców zewnętrznych. Dla osób źle znoszących małe pomieszczenia podczas sesji nie trzeba zmykać kapsuły.

Wysokie stężenie roztworu sprawia, iż osoba korzystająca z sesji floatingu utrzymuje się na powierzchni wody i nie działa na nią siła przyciągania ziemskiego. Czujesz się, jak w stanie nieważkości, lewitacji. Gdy jesteś w takim stanie, mózg oraz ciało odpoczywa, a Ty odczuwasz głęboki relaks fizyczny i psychiczny.

Ceny seansów:

45-60min – 120zł
90min – 160zł
120min – 200zł