if ( function_exists('yoast_breadcrumb') ) { yoast_breadcrumb(' '); } SPA Płock – KAMELEO BEAUTY & SPA – kosmetyka, masaże, sauna, łaźnia…Walentynki Płock w CAMELEO Beauty & SPA

Wyjątkowy rytuał turecki Hammam już dostępny w naszej ofercie!

RYTUAŁ TURECKI HAMMAM

Zapraszamy do rezerwacji, najbliższy termin 8go listopada!

Istotą ceremonii jest dogłębne oczyszczenie i pielęgnacja ciała oraz relaks, wyciszenie i ukojenie duszy. Pełen magicznej mocy rytuał hammam składa się z trzech etapów:

 

ETAP 1 – ROZGRZANIE CIAŁA
Rytuał rozpoczynamy w łaźni parowej lub saunie suchej.

ETAP 2 – OCZYSZCZENIE I MASAŻ PIANĄ
Kolejny etap zabiegu odbywa się na ciepłym kamiennym stole. Dogłębny peeling ciała przy użyciu rękawicy Kessa. Masaż rękawicą Kessa wygładza ciało i zwiększa ukrwienie skóry, nadając jej jędrność, elastyczność i blask.
Następnie oczyszczający, delikatny masaż pianą z oliwkowego mydła z naturalną witaminą E. Skóra po zabiegu jest oczyszczona i odżywiona.

ETAP 3 – RELAKS – MASAŻ „PŁYNNE ZŁOTO” + GLINKA RHASSOUL
Rytuał zakończy godzinny relaksacyjny masaż naturalnym olejem arganowym. zwanym ,,płynnym złotem”. Używany od tysięcy lat przez kobiety marokańskie dla zachowania pięknego i młodego wyglądu. Na twarz nałożona zostanie marokańska glinka wulkaniczna. Rhassoul działa ujędrniająco na skórę, a jednocześnie zapobiega jej wysuszaniu.

zabieg podstawowy
łaźnia parowa lub sauna + peeling + masaż pianą 160zł/1h 15min.
zabieg rozszerzony 

łaźnia parowa lub sauna + peeling + masaż pianą + masaż arganowy całego ciała + maska z glinki 350zł/2h 30min.